Блог

7 основних правил, які заощадять час на прибиранні

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете заощадити час на прибиранні оселі.


  1. Правильно організуйте систему прибирання. Все дуже просто, потрібно визначити місця, які найшвидше забруднюються (кухня, ванна кімната, санвузол, коридор та інші) й періодично слідкувати за чистотою цих кімнат. Для збереження часу та сил рекомендуємо починати прибирання зверху вниз, щоб не допустити змахування пилу на вже чисті поверхні.
  2. Приберіть зайві предмети. Всім відомо, що чим менше в кімнаті речей, тим легше її прибрати. Тобто, якщо на полиці розміщено півсотні маленьких статуеток, рамочок та іншого, то весь процес витирання пилу може зайняти у вас досить багато часу. Якщо вам потрібно швидко прибрати — зберіть розкидані речі у пакети, посуд у сервант, а пізніше, коли з’явиться час, розкладіть їх по місцях.
  3. Витирайте пил. Щоб пил не осідав на поверхнях, рекомендуємо використовувати вологу ганчірку, щітку та пилосос з насадками, а також губку з мийними засобами. Для збереження естетичного зовнішнього вигляду дерев’яних поверхонь використовуйте поліроль.
  4. Заощаджуйте власний час. Щоб не витрачати час на відтирання забруднень, нанесіть мийний засіб на поверхню та залиште на декілька хвилин. У цей час ви можете зайнятися прибиранням в іншій кімнаті. Вже за 15-20 хвилин засіб повністю розчинить бруд й дозволить вам легко видалити забруднення.
  5. Використовуйте якісну побутову хімію. Перед використанням побутової хімії не кожен з нас вивчає інструкцію застосування. Саме це може не лише не принести бажаного результату, а й пошкодити вашу техніку, посуд та фурнітуру.
  6. Проводьте вологе прибирання. Перед вологим прибиранням можна також пропилососити, що значно спростить процедуру. Вологе прибирання зменшує осідання та забезпечує швидке видалення пилу з будь-яких поверхонь.
  7. Зони, які швидко та легко забруднюються, прибирайте щодня. До таких об’єктів можна віднести: умивальник, раковину, ванну, душову кабіну, робочі поверхні на кухні, плиту та інші.

Якщо потрыбна наша допомога або консультацiя, звертайтеся!

Made on
Tilda